MOPHOEXII MOOCY PWC Сидро 2 во 1Sand Торба Сидро за Мали Бродови, Моќ Watercrafts, Канута и Кајаци | Водоотпорен Сува Торба за Пешачење, Кампување - Вклучува Сидро Торба, Шамандура,12ft Л
Свеж

MOPHOEXII MOOCY PWC Сидро 2 во 1Sand Торба Сидро за Мали Бродови, Моќ Watercrafts, Канута и Кајаци | Водоотпорен

DEN 647.76

Достапно е за нарачката

✿【МУЛТИ ЦЕЛ】Преносни сидро дизајн, но исто така може да се користи како 20 L сува торба да се задржи на вашиот работи сува кога посебна водител на јаже и сува торба. ✿【ТЕШКИ】Направени од ripstop церада со здрав заварени споеви која е наменета за години употреба, солза, rip и пункција доказ.Совршен за речиси секој екстремни авантура ќе се замисли.12 ft.Долго морски одделение јаже со шамандура и 316 од не ' рѓосувачки челик клипови на секој крај. ✿【HIHG ВИДЛИВОСТ】користи сопствени висока видливост, жолта и зелена боја.Ова овозможува да се издвојува и се лесно видливи и достапни, дури и во текот на ноќта!. ✿【ЛЕСНО РАКУВАЊЕ】Drawstring водител на чантата може да се полнат со песок и карпи за до 65 кг.на задржување на сила за употреба со PWC,jetski,кајаци, сплавови, гребло одбори и мали чамци. ✿【100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА】Ние сме толку сигурни дека нашите производи ќе ги исполни или надмине вашите очекувања, па ние нудиме ризик бесплатно, без прашања праша, пари гаранција за враќање.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат секој клиент.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.