Креативни Конвертирање 48 Смета Дипломирањето Партија Покани, Раководител На Одделението
Свеж

Креативни Конвертирање 48 Смета Дипломирањето Партија Покани, Раководител На Одделението

DEN 602.64

Достапно е за нарачката

48-Count (6 пакети на 8) пати во текот благодарам белешки. 4 x 5-Инчи.Сликата на шарени партија банер, гласи : Вие сте Поканети.Додавање на прославата со координирање дипломирањето тематските оркестарот од Креативните Конвертирање.Се погледне за Шеф на Класа хартија плочи, од хартија салфетки и координирање на цврсти материи Свежа Вар, Жолта Училишниот Автобус и Класичната Црвена боја.Напорна работа заслужува награда..и голема дипломирањето партија.Одликувајќи се со дизајн на празнична и шарени знаме банери, Раководител на одделението ансамбл ви помага да поставите славенички расположение на вашето дипломирање на настанот.Без разлика дали тоа е средно училиште, колеџ или пошироко, го прослават со Креативни Конвертирање садови и украси.Без разлика дали сте за планирање на интимна вечера, семеен собир, или голема забава, можете да им верувате Креативни Конвертирање за висок квалитет, во согласност боја за појавување и внимание на детали.Креативни Конвертирање, со повеќето искусни кадри на дизајн на експерти во партијата индустрија, знаете што се добива најдобрите во расположливиот хартија и пластика стоки, украси и партија акценти за секој празник и за сите прилики.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.