Irishom Станица за Полнење за Wii Далечинскиот управувач, 2800mAh Батерија Клетки и Клеточна Бесплатно Приклучете се Залагаме за Wii Wii U Далечински Додаток
Свеж

Irishom Станица за Полнење за Wii Далечинскиот управувач, 2800mAh Батерија Клетки и Клеточна Бесплатно Приклучете

DEN 383.76

Достапно е за нарачката

Може да ги добиете сите контролери за полнење да се појави во исто време.Тоа е полнење со дизајн на импулс на напон во колото.Тоа се совпаѓа со голем капацитет Ni-МЗ ќелија.Може да се претвори за LED светло да се покаже на статусот на полнење на батериите.Светлината ќе се претвори црвено кога е во полнење, кога целосно наполнета или не полнење тоа ќе се претвори сино. (Ако не треба LED светло, ве молиме пак се префрлите на "off").Со цел да биде во добар контакт со полнење клупа, ве молиме бидете сигурни место на станица за полнење на рамна површина.Едноставен и лесен за употреба.Tidiness кога ќе се стави.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.