Луд Catz Еж Индуктивен Полнач за Wii и Wii U
Свеж

Луд Catz Еж Индуктивен Полнач за Wii и Wii U

DEN 316.56

Достапно е за нарачката

Официјално лиценцирани Sonic на Еже дизајн.Ограничено Издание Поединечно Нумерирани Collector ' s Edition.Вклучува 2 Ni MH батерии за брзо полнење / Обезбедува до 15 часа на игра.Напојува од страна на било кој стандарден ѕидниот штекер - не USB порта се бара.SYNC.копчето помине преку за лесно синхронизација.Официјално лиценцирани Sonic на Еже дизајн.Ограничено Издание Поединечно Нумерирани Collecter Издание.Вклучува 2 Ni MH батерии за брзо полнење / Обезбедува до 15 часа на игра.Напојува од страна на било кој стандарден ѕидниот штекер - не USB порта се бара.SYNC.копчето помине преку за лесно синхронизација.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.