wenbo LeapPad Крајната Полначот Кабелот за Полнење Компатибилен Кабел за Leapfrog LeapPad Ultimate,Епски Академија,LeapPad Академија Таблета Моќ Ѕид Адаптер,LeapStart 3D,LeapStart Оди,Rockit Пресвр
Свеж

wenbo LeapPad Крајната Полначот Кабелот за Полнење Компатибилен Кабел за Leapfrog LeapPad Ultimate,Епски Академија,LeapPad

DEN 237.60

Достапно е за нарачката

Компатибилен за Leap Frog Leap Pad Ultimate,Епски Академија Издание,Leap Pad Академија Деца' Учење Таблета Моќ Ѕид Адаптер,Leap Start 3 D,Leap Start Оди,Rockit Пресврт.Микро Полначот Влез : 100-240 V,50-60 Hz; Излез : 5.0 V=2.0-2.5 (5 W и 9 W Компатибилен ).усвојување на задебелена ПВЦ материјал, се помине 1000+ свиткување тест, кабелот има затегнувачка отпор, безбедноста, долг животен век.Излез краток заштита; во Текот тековната заштита.Мулти-Заштита на системот за безбедност обезбедува комплетна заштита за вас и вашите уреди, анти-мешање магнетен прстен за намалување на електричен шум.Пакет : 5.9 Ft Продолжување Долг Кабелот За Напојување,30 Дена Наплата - 24 Месеци Размена.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.