OSTENT Полначот Dock Станица + 2 Батерија Пакети Компатибилен за Nintendo Wii Remote Controller Боја Црна
Свеж

OSTENT Полначот Dock Станица + 2 Батерија Пакети Компатибилен за Nintendo Wii Remote Controller Боја Црна

DEN 598.80

Достапно е за нарачката

100% нов висок квалитет на Нов Далечински Контролер Полначот + 2 Батерија Пакети за Wii.Со прекинувач, можете да го вклучите/исклучите надворешниот моќ без да го исклучите кабелот.Обвинителна клупа, и двете на вашиот далечински и plug тоа во кој било USB порт.Нема потреба да ја отстраните батеријата!.Високиот капацитет на батерија која трае 2~4 пати подолго од стандардната АА батерии.Лево и десно моќ индикатор може да се покаже својот статус на полнење одделно.Тоа ќе glisten ЦРВЕНО светло под полнење и на сличен легален начин СИНА светлина кога целосно наполнета. *100% нов висок квалитет на Нов Далечински Контролер Полначот + 2 Батерија Пакети за Wii. *Количина : 1. *Боја : црна. *Wii Моќ Станица карактеристики не една, туку две висок квалитет на Батерија-Пакети, дизајниран за употреба во период до две Wii Remotes, отстранување на потреба за замена на батериите. *Со прекинувач, можете да го вклучите/исклучите надворешниот моќ без да го исклучите кабелот. *Лево и десно моќ индикатор може да се покаже својот статус на полнење одделно.Тоа ќе glisten ЦРВЕНО светло под полнење и на сличен легален начин СИНА светлина кога целосно наполнета. *Клупа и двете на вашиот далечински и plug тоа во кој било USB порт.Нема потреба да ја отстраните батеријата!. *Висок капацитет на батерија која трае 2~4 пати подолго од стандардната АА батерии.Answer : ___________________________ Note : *Никогаш не снема на енергија на батеријата кога сте за да се постигне победа точка.Пакетот Вклучува : . 2 x 2800m Ah Батерија на Пакети; 1x Сина Светлина Близнак Полнење Станица.Компатибилен Со : Nintendo Wii.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.