Дигитални Gadgets, Dual Полнач За Wii Движење Плус Компатибилен со Две Батеријата Пакети
Свеж

Дигитални Gadgets, Dual Полнач За Wii Движење Плус Компатибилен со Две Батеријата Пакети

DEN 575.76

Достапно е за нарачката

Трошоци 2 Wii remotes истовремено.Целосно наполнет дава до 12 часа на игра-игра во само 4 часа.Вклучува 2 батерија на пакети за Wii remote.Wii Движење Плус компатибилни.Компатибилен со било USB влез.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.