Најбрз Станица за Полнење со Брзо Полнење 3.0, NTONPOWER 6 Пристаништа Полнење Dock Станица Организаторот за Повеќе Уреди, iWatch Стојат, 6 Полнач за Телефон Кабли, за паметен Т?
Свеж

Најбрз Станица за Полнење со Брзо Полнење 3.0, NTONPOWER 6 Пристаништа Полнење Dock Станица Организаторот за

DEN 288.00

Достапно е за нарачката

0 Технологија】 - за Разлика од другите ниска моќност USB полнење станици, NTONPOWER брзо станица за полнење со 60 W 12 A моќен излез. 【Сакан Од Семејства & Бизниси】 - NTONPOWER полнење dock станица доаѓаат со 6 персонални компјутери Здрав и Отстранлив Baffles и 1pc гледам Полначот Држачот.Вграден-во 100% Премија Бакарна Жица со ETL, FCC, CE, и Ro Hs Тврдења.Пакување доаѓа со 6 држачи за Кабли, вклучувајќи 3 за Apple, 2 Micro USB, 1 USB C. 【Најдобрите и Пригоден Подарок】 - Оваа станица за полнење за повеќе уреди се идеални за Мајката, децата, семејството, студентите, училница, хотел, ресторан или компанија.Ако имате било какви проблеми ве молиме не двоумете се да не контактирате во секое време, ние ќе ви обезбедиме со задоволни услуга. Полнење на сите ваши уреди на едно место и да се избегне кабел хаос.4 моќ, многу побрзо отколку 1А/ 2.Ладење дупки на задниот дел за да се контролира станица до одредена температура, за да се избегне прегреат кога истиот се полни.【Уредната & Организиран】 - 6 USB станица за полнење уредно продавници и цени до 6 smartphones / таблети во исто време.Оваа полнење преку usb хаб работи без проблеми со било USB-погонски уред како што е i Phone, i Pad, i Watch и Android паметни телефони, Samsung Галакси, таблети, Поттикне, паметни говорник, earbuds, моќ банка, Qi безжични полнење подлога, слушалки или headlamp.Чувајте вашиот десктоп чиста и уредна.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.