Спакувани Полнење на обвинителна Клупа за 2020 iPhone SE, 7/8/XR/XS Макс (Apple MFi Уверение) Молња Полнење-N-Sync Прилагодливи Tabletop/Кратен Апарат Стојат Плус Кабел (Случај Компатиби
Свеж

Спакувани Полнење на обвинителна Клупа за 2020 iPhone SE, 7/8/XR/XS Макс (Apple MFi Уверение) Молња Полнење-N-Sync

DEN 574.32

Достапно е за нарачката

Овој елегантен полнење лулка го прави совршен десктоп или ноќната придружник за новиот Apple i Phone 7 Плус.МОЛЊА DOCK - компатибилен порта обезбедува вашиот i Phone е секогаш нафиркан и подготвени да одите.ТЕНОК СЛУЧАЈ КОМПАТИБИЛНИ - дизајн им овозможува на конекторот за да стигнат до телефонот преку повеќето тенок случај дизајни.SYNC - на обвинителна клупа, исто така им овозможува на i Phone за да го синхронизирате со вашиот компјутер со користење на вградената кабел.ДОДАДИ во КОШНИЧКА да се доживее Спакувани разлика.Довербата оди надвор од нашите производи.Во прилог на животниот век на производот гаранција, ние назад секој купите со наградуваниот (САД базира) услуги на клиентите и безусловна гаранција за квалитет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.