USB Полнач за Станица со Тајмер Функција за вклучување/Исклучување 60W/12A 8-Port Брзо Полнење Станица Центар Дигитален Дисплеј Биро за Полнење Блок за Мобилен Телефон Та?
Свеж

USB Полнач за Станица со Тајмер Функција за вклучување/Исклучување 60W/12A 8-Port Брзо Полнење Станица Центар

DEN 1718.40

Достапно е за нарачката

Додека 8 порти се полни истовремено, смарт чип технологија им овозможи на 12 засилувачи излезниот автоматски дистрибуирани врз основа на уреди' капацитет и енергија од батеријата ситуација.ТАЈМЕР ФУНКЦИЈА & КОМПАКТНА ГОЛЕМИНА - На multiport USB полнач ви овозможува да го поставите 1-4 часа, време на полнење за повеќе здрави животниот век на батеријата на вашиот уреди.8 ПОРТИ USB ПОЛНАЧОТ - Powstick станица за Полнење за повеќе уреди со LCD дисплеј и тајмер функција, моќта на вашата дневна USB техника gadgets, со само ЕДЕН штекер на ЕДНО место во исто време, се зголеми полнење од еден штекер.7*2 инчи), 5ft / 150cm монтажни 2 prong приклучок за кабелот за напојување, спаси повеќе простор во вашиот куфер.ВИЗУЕЛНА LCD ДИСПЛЕЈ - Полначот станица со екранот интелигентни открива и го покажува тековниот и статусот на полнење за секој порт за полнење на Дигитални LCD Екран, надградби како на полнење се случува и колку брзо се полни.Вграден-во прегрее, overcharge, во текот-струја, преоптоварување, краток спој заштита во мулти USB полнач, заштита на вашите уреди автоматски и во голема мера се продолжување на животниот век на батеријата на вашиот уреди.Идеален за домашна канцеларија контра, ноќната и десктоп користење.Компактен полни коцки со џеб големина (Димензии : 5.На екранот се врти слабо откако без работа во 30 секунди, оставајќи го ви удобно соба за спиење. 8 порти за полнење клупа не само што го прави кабли организиран и добива вашето биро уредната, но, исто така, направи вашиот патуваат полесно и поудобно отколку кога било досега.4 брзо полнење кога не повеќе од 5 пристаништа се работи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.