mophie Безжична 15W Полнење Подлога - Брзо Полнење - Направени за Сите Чи вклучени Уреди - Samsung, Apple iPhone 13 Pro /12 Pro / 12/11, iPhone 13 Про Max / 12 Про Max, iPhone 13 Мини / 12 Мини - Црна
Свеж

mophie Безжична 15W Полнење Подлога - Брзо Полнење - Направени за Сите Чи вклучени Уреди - Samsung, Apple iPhone

DEN 1199.76

Достапно е за нарачката

Енергија кога ви е потребна во совршена големина.На безжични полнење подлога recharges компатибилен паметни телефони и безжични додатоци брзо и ефикасно.Испорачува до 15 W : конструиран за да безбедно да се испорача до 15 W на моќ.Компактен и лесен : компактен дизајн се вклопува лесно во преполната tabletop.Универзален безжичен полнење : безжичниот полнење подлога е компатибилна со речиси било Чи-от уред.Трошоци за контакт : едноставно поставете го вашиот уред на подлога и полнење започнува веднаш.Стилски дизајн : премиум ultrasuede заврши изгледа елегантни на било tabletop.Пријави преку лесни случаи : безжичниот подлога може да се наплаќаат преку случаи до 3мм дебели.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.