Sinjimoru iPhone обвинителна Клупа, Вклучувајќи и Кабел за iPhone. Лесен и Здрав Силикони Докинг Станица во Модерен Дизајн за Канцеларијата и Домот. Sync Стојат Стан за iphone-Сива
Свеж

Sinjimoru iPhone обвинителна Клупа, Вклучувајќи и Кабел за iPhone. Лесен и Здрав Силикони Докинг Станица во

DEN 383.76

Достапно е за нарачката

SAFE СИЛИКОНИ IPHONE КЛУПА : Дури и по долга употреба без гребнатини ќе се појави.Нејзината едноставна уште модерен дизајн и класични бои направи Докинг Станица се погодни за сите канцеларија или дома средини.БРЗО И ЛЕСНО ПОСТАВУВАЊЕ на : Поврзете го вашиот i Phone, за полнење на обвинителна клупа во само една секунда со само една рака и нека вашиот телефон бесплатно веднаш.ЗДРАВ СТАНИЦА за ПОЛНЕЊЕ : анти-лизга материјал ја спречува телефонот од движи кога се користи додека се монтирани на докинг станица и држи вашиот телефон безбедно место во сите времиња!.КОМПАТИБИЛНОСТ : Sync Стојат Рамно доаѓа со i Phone Кабел или USB C кабел, кој може да биде заменет, ако е потребно.На тој начин, дури и ако сте купиле нов телефон, можете да чувате со користење на вашиот мобилен телефон клупа.ПАКЕТ & ГАРАНЦИЈА : пакетот вклучува Sync Стојат Стан за iphone-x1, i Phone Кабел x1. Sinjimoru нуди 90 дена гаранција за сите наши производи.Ве молиме слободно контактирајте со нас : ).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.