Belkin TrueFreedom Про Безжично Полнење Мат (Двоен Безжичен Полнач за Повеќе Уреди) Целосно Површината за Полнење - Место Уреди Насекаде На Подлога за Полнење, WIZ006ttBK
Свеж

Belkin TrueFreedom Про Безжично Полнење Мат (Двоен Безжичен Полнач за Повеќе Уреди) Целосно Површината за Полнење

DEN 2399.76

Достапно е за нарачката

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .На Belkin Разлика : Пионер во технологијата и иновациите за над 35 години.Целосната Површина на Полнење : Место уреди насекаде на подлога за полнење да се појави без потреба да се усогласат.Моќ за Две : Полнење било кои два Чи-от уреди во исто време, вклучувајќи паметни телефони и earbuds.Брза Безжична Полнење : Полнење компатибилни уреди со брзина до 10-w, вклучувајќи : i Phone SE, 11, 11 Про, Про 11 Max, XS, XS Max, XR, X, 8, 8 Плус, Samsung Галакси S20, S20+, S20 Ултра, Note20, Note20 Ултра, S10e, S10, S10+, Note10, Note10+, S9, S9+, Note9, S8, S8+, на Google Пиксели 4, 4 XL, 3, 3 XL, Air Pods 2, Air Pods Про, Пиксели Пупки, Галакси Пупки Плус и повеќе.Оставете Случај На : Трошоци преку повеќето лесни случаи – до 3мм.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.