Безжичен Полнач Застане 3 во 1, Количка за Брзо Полнење Станица за iPhone 12/12PRO/11/11 Pro/X/Xr/Xs/8 Плус Apple Watch 6 SE 5 4 3 2 AirPods 2/Pro со некој USB Кабел за Полнење
Свеж

Безжичен Полнач Застане 3 во 1, Количка за Брзо Полнење Станица за iPhone 12/12PRO/11/11 Pro/X/Xr/Xs/8 Плус

DEN 719.76

Достапно е за нарачката

【3 во 1 Станица за Полнење】- Овој телефон и да се види станица за полнење е интегриран уред за iphone, iwatch, и Air Pods поддршка на безжични полнење функции.Можете дури и може да наплаќаат сите овие уреди во исто време, заштедувајќи ви многу простор и електрични приклучоци.Answer : ___________________________ NOTE : USB Тип C кабел е вклучен, но Брзо Полнење 3.0/4.0 адаптер е не. 【Широк Компатибилност】На станица за полнење за производи на apple е компатибилен со i Watch SE/6/5/4/3/2/1, Air Pods 2/Pro, i Phone 13/12 Pro/12/11 Про Max/11 Pro/11/XS Max/XS/XR/X/8 Плус.Полначот станица за apple уреди се исто така погодни за телефони кои го поддржуваат QI безжично полнење, како за Samsung Galaxy S21/S20/S10/S10 Плус/S9/S8/Note 8/Пиксели 3 XL/Пиксели 3, итн. 【ЧИ-Уверение и Повеќе Безбедноста Производство】Оваа станица за полнење за apple уреди помина ЧИ сертификација, двојно гаранции и двојна заштита.Адаптира на повеќето напредни автоматска контрола на технологијата, станица за полнење за apple уреди се опремени со различни заштитни функции, како што се прегревање, над-струја, кратки-коло, во текот-напон заштита.Можете да се чувствуваат комотно го полните вашиот уред со 3 во 1 безжична станица за полнење. 【Заштитни Случај-Friendly】 Нашите телефонски види станица за полнење ви овозможува директно да полнење, без отстранување на тенок заштитен телефонски случај (дебелината е под 0.5 инчи).Со 2 парчиња на бакар калеми внатрешноста на полнење подлога, вашиот телефон може да се полни и вертикално и хоризонтално.Answer : ___________________________ Note : Магнетни и метални додатоци или кредитни картички, ќе влијаат на полнењето стабилност, ве молиме да ги отстраните пред да го полните. 【Монтажни Дизајн】безжичниот подлога за полнење на телефонот станица за полнење може да биде отстранет од клупа.Овие два дела се поврзани со бакар проводници. (Забелешка : Бидете сигурни дека полнење подлога е вметната совршено во базата се додека светло е вклучено. Можете да ја одвои станица за полнење, освен во 2 парчиња и се лизга ги во вашиот лаптоп торба или ранец, па можете да ги преземат тоа насекаде.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.