Станица за полнење за Повеќе Уреди со Мозок - 4-Port Брзо Мулти Полначот Организатор, Вклучени Безжично Полнење, Компатибилен со iPhone, iwatch, iPad, Мобилен Телефон, Таблети, ?
Свеж

Станица за полнење за Повеќе Уреди со Мозок - 4-Port Брзо Мулти Полначот Организатор, Вклучени Безжично Полнење,

DEN 791.76

Достапно е за нарачката

【Универзална Компатибилност 】- Овој мулти-USB конектор го поддржува сите видови на полнење преку USB кабли – компатибилен со АП USB, микро-USB, мини USB и USB-тип C. станица за Полнење е компатибилен со i Phone, i Pad, Android, Поттикне Пожар и други таблети, моќ банки, Samsung и други електроника!. 【Безжични Полнење】- BTDMHNB станица за полнење има безжични полнење функција.Таа, исто така доаѓа со Apple Види полнење стојат, само приклучете го види полначот во мирување за безжично полнење.USB станица за полнење со 1 ios кабли, 1 Micro USB кабли, 2 Тип-C кабли.Пакет не вклучува види полнач. 【Чисти & Организиран】- НЕМА повеќе преполни кабли, БЕЗ куп на полначи, сè на едно место, чиста и организирана.Црна мат површина со анти-пропадна влошки за опрема.Светло сина светлина на екранот создава високо-квалитетни станица за полнење.Со цел да се вклопи насекаде, компанија, канцеларија, boardroom, дома, дневна соба, спална соба, кујна, хотели, ресторани, училница. 【Безбедно и Сигурно】- Ова докинг станица штити од преполнувањето, прекуструјна и краток спој.И донесе сертификација на стручната лаборатории во сад, вклучувајќи ги и CE, УЛ, FCC, Ro HS одобрен.Moveable dividers овозможи прилагодување за да ги собере поголема производи. 【Квалитет-Избор】- High-end quality по разумна цена-заштедите пари без да се загрозат ефикасноста!BTDMHNB станица за полнење за вашиот најдобар избор кога станува збор за неопходни.Ако поради некоја причина на станицата, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние сме секогаш тука да ви помогнеме.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.