Безжичен Полнач, 3 во 1 Чи Заверена 15W Брза Безжична Станица за Полнење за Apple iWatch Серија 7/SE/6/5/4/3/2,AirPods 2/Pro, Компатибилен за iPhone 13/12/11 Серија/XS MAX/XR/XS/X/8/8 Плус/Samsung
Свеж

Безжичен Полнач, 3 во 1 Чи Заверена 15W Брза Безжична Станица за Полнење за Apple iWatch Серија 7/SE/6/5/4/3/2,AirPods

DEN 1055.76

Достапно е за нарачката

????【3 во 1 Безжична Станица за Полнење】 : безжичниот полнач може да ви наплати за мобилен телефон, apple се види и Airpods.Тоа е погоден за Apple Air Pods 2/Air Pods Pro/SAMSUNG Галакси Пупки, некои TWS Bluetooth слушалки и Apple се Види Серија SE/6/5/4/3/2. Поддршка за хибридни полнење помеѓу Apple и Android.(Забелешка : Кога полнењето на телефонот, слушалка, гледајте заедно, мора да користите КК 3.0 adapter (Адаптер е вклучена Оригиналната види кабелот за напојување не е вклучен).). ????【Универзална Компатибилност Отстрани некомпатибилни заштитни случај од Air Pods полнење случај. ????【Кабел за Складирање & Ноќната Режим】 : На полнење приклучете се крие кабли на i Watch и Air Pods внатре убаво, заштеда на простор на вашиот монитор.Никогаш не треба хаос во вашата работна маса повторно.Интелигентни полнење тековната контрола за да го заштитите вашиот уред батеријата под брзо полнење.Место хоризонтално да уживаат видеа додека го полните или да се оди вертикална за видео конференции или да се користи за лицето технологија за препознавање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.