mophie Безжична 10W Полнење Подлога Направена за Apple Airpods, Iphone 11 Про Max / XS Max, iPhone 11 Pro / XS, Iphone 11 / XR и Други Чи-От Уреди - Црна, Модел: 409903381
Свеж

mophie Безжична 10W Полнење Подлога Направена за Apple Airpods, Iphone 11 Про Max / XS Max, iPhone 11 Pro /

DEN 359.76

Достапно е за нарачката

Енергија кога ви е потребна во совршена големина.На безжични полнење подлога recharges компатибилен паметни телефони и безжични додатоци брзо и ефикасно.Испорачува до 10 W : Инженерните безбедно да се достави до 7. 5 W на моќ.Компактен и лесен : компактен дизајн се вклопува лесно во преполната tabletop.Универзален безжичен полнење : безжичниот полнење подлога е компатибилна со речиси било Чи-от уред.Трошоци за контакт : Едноставно поставете го вашиот уред на подлога и полнење започнува веднаш.Стилски дизајн : премиум Ultrasuede заврши изгледа елегантни на било табела врвот.Пријави преку лесни случаи : безжичниот подлога може да се наплаќаат преку случаи до 3 millimeter дебели.Вклучени Компоненти : Quick start водич.Компатибилни Модели на телефони : Apple iphone Xs Max.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.