СЕ КАНДИДИРА ДИВИ. ЖИВЕАТ СЛОБОДНО. ЉУБОВ СИЛНА
Свеж

СЕ КАНДИДИРА ДИВИ. ЖИВЕАТ СЛОБОДНО. ЉУБОВ СИЛНА

DEN 237.36

Достапно е за нарачката

Со зголемените мелодии, возење ритми и моќни, лични теми на КАНДИДИРА ДИВИ.ЖИВЕАТ СЛОБОДНО.ЉУБОВ СИЛНА., за ЦАР & ЗЕМЈАТА sophomore ослободување служи како музички весник на последните три години од браќата' живот, живот-промена на време на раст, транзиција, револуцијата и откровение.Во прилог на нивниот професионален успех, и мажите во брак и Лука стана татко.Но, Лука, исто така, се соочи со опасни по живот во болест која засекогаш ја менуваат својата перспектива.Одликувајќи се со хит-сингл "Поправи Моите Очи" и моќни песни "Тоа Не е Завршена," "Без Тебе" и "се Кандидира Диви" за неколку име, "се КАНДИДИРА ДИВИ.ЖИВЕАТ СЛОБОДНО.ЉУБОВ СИЛНА.е изјава на враќање на нашето раѓање како луѓе" Џоел вели, "да се живее живот што е за другите, и во која се најде она што тоа навистина значи да се кандидира диви, живеат слободно и љубов силна." Дуото е sophomore верзија е достапна насекаде на 16 септември.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.