Памучна долна облека за Мажи за Еднократна употреба Боксер Шорцеви Спа Гаќи за Масажа, Спреј за Тен, Салон за убавина, Патувања И Кампување,10pcs,L
Свеж

Памучна долна облека за Мажи за Еднократна употреба Боксер Шорцеви Спа Гаќи за Масажа, Спреј за Тен, Салон за

DEN 688.56

Достапно е за нарачката

Материјал : 100% памук.Мека, дише, мека на допир и удобно се вклопуваат со силна stretchability и добра цврстина.Удобно : Еластична корселе и еластичен нога отвори нудат сит и удобно се вклопуваат.Расположливиот Дизајн : Не треба да се чисти, може да бидат отфрлени по една употреба, дише и пот-free, што е погодно за вас.Мулти-цел : Погоден за спреј за тен, и сл., како и спа, салон за масажа, тетоважа, сауна, хотел, туризам, за секојдневна употреба, итн.Подароци за машки : Добар Материјал, чувствувате изработка, го прават тоа Удобен за Носење; Fashion Модел Погоден за Повеќето Фигури и Облека; Подарок Торба за Пакување, тоа се добри подароци за мажи. 【Карактеристики】- Независен Пакување : мала тежина, мали димензии, лесно да се одржи, заштеда на простор, погоден за mens - 100% памук ткаенини-само како обични долна облека-Ќе добиете удобноста на памук во еднократна кратко.Нема повеќе со користење на хартија за еднократна употреба долна облека【Спецификација】име на Производ : за еднократна употреба мажите боксер briefs Status : Бренд new Material : 100% cotton Size : L, XL, XXL, XXXLColor : White Suitable за публиката : mens Quantity : 10pcs/20pcs/50pcs/100pcs【пакетот вклучува】10/20/50/100pcs * еднократна употреба боксер кратко.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.