TJTJXRXR 7X5ft Позадина Поддршка Опрема Mardi Gras Маска Шарени Постер Фотографија Позадина се Маскира Потекло Студио Реквизити (7X5FT, Боја-11081)
Свеж

TJTJXRXR 7X5ft Позадина Поддршка Опрема Mardi Gras Маска Шарени Постер Фотографија Позадина се Маскира Потекло

DEN 239.76

Достапно е за нарачката

Големина : 7x5 FT 210cm широк од 150cm висина.Материјал : Тенок винил ,со висок квалитет,живописни бои и многу јасно.Се применуваат : Студио за фотографија , Децата, Семејството Партија, Отворено Фотографија,Festival And роденден украси.Примена : Свадба уметност, фотографија, професионални видео, студио, facebook, birthday (роденден), бебе туш насловна фотографија, партија фото позадина.Тоа исто така може да се користи како ѕид, хартија, завеса, tablecloth, декорација.Услуга : Сопствени направени, големина и слики, брза испорака, за Било какви прашања, контактирајте со нас во секое време.Големина : 7 X5 FT | Боја : Боја-11081.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.