Antrader 33mm Врвот Ротари Копчиња за 6mm/ 0.25 Кол. Вратило Potentiometer, A04 Контрола Switch Knob, Пакет на 12
Свеж

Antrader 33mm Врвот Ротари Копчиња за 6mm/ 0.25 Кол. Вратило Potentiometer, A04 Контрола Switch Knob, Пакет

DEN 251.76

Достапно е за нарачката

Пакет Содржина : 12 x Potentiometer Knob; Материјал : Пластични, Метални.Боја : Црна, Сребрена Тон; Одговара за Вратило Дупка Кол. : 6.4 милиметри / 0.25".Knob Внатрешна Кол. : 26mm/ 1"; Knob Горниот Дијаметар : 30мм/1.2".Вкупната Големина : 33 x 16mm/ 1.3" x 0.6"(D*H); Тежина : 153g.Може да се користи за синтисајзери, електрична гитара,итн.Најдобриот Производ за да Заштедите Време и Пари!Карактеристики : Прилагодлив ја свртите Копчето Potentiometer е прирачник елемент со рачна контрола.Може да се контрола на ефектот на различни функции,како што се ниво, брзина, глас, итн.Овие ротари knob е направен од пластични материјали, 6mm метал дупка, 360 степени на вртење, изграден во завртка направи тоа може да биде прилагодлива.Може да се користи за синтисајзери, електрична гитара,итн.Добар додаток да се замени скршен копчиња.Спецификации : Име на Производ : Potentiometer Контрола на Копчиња Материјал : Пластични, Метални Вкупната Големина : 33 x 16mm/ 1.3" x 0.6"(D*H) Knob Горниот Дијаметар : 30мм/1.2" Фит за Вратило Дупка Кол. : 6mm/ 0.24" ????Пакет Содржина : 12pcs x Potentiometer Ротари Копчиња Забелешка : 1).Боите може да има разлика како различни екранот, ве молиме да се разбере. 2).Ве молиме овозможи 1-2mm грешка поради прирачник за мерење, ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. ????ГАРАНЦИЈА за КВАЛИТЕТ : Доколку постои било каков квалитет проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт.Наплата или Замена за било кој квалитет на проблемот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.