Szliyands A04 knob за 6mm / 0.24 дијаметар вратило potentiometer, 30мм горниот дијаметар 20PCS
Свеж

Szliyands A04 knob за 6mm / 0.24 дијаметар вратило potentiometer, 30мм горниот дијаметар 20PCS

DEN 263.76

Достапно е за нарачката

Име на производ : Potentiometer knob; Материјал : пластика, метал; Модел : A04. Knob горниот дијаметар : 30мм / 1.18 "бакар дупка со дијаметар : 6mm.Димензии : 33 x 16mm / 1.3 "x 0.63" (D * h); погоден за вратило дупки КОЛ.Боја : црна, сребрена, златна.Вклучени во пакетот : 20 x potentiometer knob.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.