Speedo Унисекс-Возрасен Deluxe Вентилатор Мрежа Опрема Торба Blue Grotto, Една Големина
Свеж

Speedo Унисекс-Возрасен Deluxe Вентилатор Мрежа Опрема Торба Blue Grotto, Една Големина

DEN 359.28

Достапно е за нарачката

Отворете ткаат мрежа за сила и брзо сушење.Класичен облик Speedo мрежа торба со нов стајлинг и подобрени материјали.Рамо ремени за ранец носат.Color : Blue Grotto | Големина : Една Големина Скривам вашиот пливање и салата essentials во оваа функционална ранец, кој мрежа прегради на воздухот од мокра облека.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.