Avery 12386 Avery-Стил Preprinted Правни Дното Табот Dividers, Покажуваат M, Писмо (Пакување од 25)
Свеж

Avery 12386 Avery-Стил Preprinted Правни Дното Табот Dividers, Покажуваат M, Писмо (Пакување од 25)

DEN 169.20

Достапно е за нарачката

Rip Доказ засилен јазичиња печатени на двете страни со изложба писмо.Лесен-за-читање Helvetica bold тип се издвојува.Unpunched за флексибилност во обврзувачки.Rip Доказ™ засилен јазичиња печатени на двете страни со изложба писмо.Лесен-за-читање Helvetica bold тип се издвојува.Unpunched за флексибилност во обврзувачки.Табот Стил : 26-Табот; Јазичето Боја(s) : Бела со Јасни Ламиниране; Индекс Divider Димензии : 11 х 8 1/2; Форма Количина : 25.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.