Правен Прстен Врзивно Табот Dividers, Римската Нумеричка, 11 x 8-1/2, 10/Set AVE82319
Свеж

Правен Прстен Врзивно Табот Dividers, Римската Нумеричка, 11 x 8-1/2, 10/Set AVE82319

DEN 207.36

Достапно е за нарачката

Правен Прстен Врзивно Индекс Divider Средено Сетови, Avery Стил, Helvetica Bold.За индекс на кратко, правни експонати, хипотека документација датотеки и многу повеќе!.Rip-Доказ засилен ламинат јазичиња; црна печатење, двете страни.СЕ ПРОДАВА ОД СТРАНА НА УЛ.Правен Прстен Врзивно Индекс Divider Средено Сетови, Avery Стил, Helvetica Bold.За индекс на кратко, правни експонати, хипотека документација датотеки и многу повеќе!.Rip-доказ засилен ламинат јазичиња; црна печатење, двете страни.Unpunched, бела тешки-должност книга хартија.Рециклираната хартија, 20% post-consumer содржина.Нумерички, Алфабетски, Покажуваат A-Z, Содржина и Празно Табот Групи.Страна Табови. 11 x 8-1/2. Римската Нумеричка Јазичиња-1/10 се намали. 10 Јазичиња по Собата.Табот Наслови : I-X.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.