Сузан Бејтс Водител на Везови & Tapisserie Волна 10.9 yds-8514
Свеж

Сузан Бејтс Водител на Везови & Tapisserie Волна 10.9 yds-8514

DEN 1684.80

Достапно е за нарачката

Сидро-Везови И Tapisserie Волна.Водител на Tapisserie Волна е особено тешко носи и издржливи волна со тесни пресврт за да се минимизира протриване кога се работи со платно, кои може да имаат нерамни рабови.Овој пакет содржи 10. 9 метри на везови и tapisserie волна.Доаѓа во различни бои.Сидро-Везови И Tapisserie Волна.Водител на Tapisserie Волна е особено тешко носи и издржливи волна со тесни пресврт за да се минимизира протриване кога се работи со платно, кои може да имаат нерамни рабови.Овој пакет содржи 10.9 метри на везови и tapisserie волна.Доаѓа во различни бои.Секој се продава одделно.Увезени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.