Националната 710910 Транс Случај На Текст Вратило Печат
Свеж

Националната 710910 Транс Случај На Текст Вратило Печат

DEN 161.76

Достапно е за нарачката

Дизајн тип : пролет натоварени; мулти-усна.Температурата опсег : -20°С до 300°F / -29°C до 49°C. Отпорност на ЕП лубриканти.Ниска отече во јаглеводородни течности.Обезбедува квалитет и сигурен перформанси за секој вид на поправка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.