HONEYSEW Не-Стап цик-цак Тефлон Presser Нога/Нозе snap за Пејач Брат Babylock, Викинг (Husky Серија) Евро-pro Janome Бела Juki Нов Дом Necchi Elna
Свеж

HONEYSEW Не-Стап цик-цак Тефлон Presser Нога/Нозе snap за Пејач Брат Babylock, Викинг (Husky Серија) Евро-pro

DEN 237.60

Достапно е за нарачката

Не-Стап Цик-Цак Тефлон Presser Нога.шиење presser нога.snap на притисок нога.Брат Цик-Цак Притисок Нога.Не-Стап цик-цак Тефлон Presser Нога /Стапки се држат на Пејачот, Брат, Babylock, Викинг (Husky Серија).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.