YEQIN Дури и се Хранат Нога Одење Пеш за Високо месо тело Директно Бод #XA7253001
Свеж

YEQIN Дури и се Хранат Нога Одење Пеш за Високо месо тело Директно Бод XA7253001

DEN 936.00

Достапно е за нарачката

Ова нога има вграден се хранат кучиња кои зафат вашиот ткаенина за подобра контрола.Шиење густа ткаенина, повеќе слоеви (јоргани, обврзувачки), лизгава ткаенина (кожа, пвц, винил), и кадифен ткаенина (сомот, minky, велур) е брза, лесна, и професионално.одговара Pfaff машина за шиење модели : 1197, 1200 Хоби Grand Quilter, 1211, 1212, 1213, 1214, 1216, 1217, 1221, 1222 SE.одговара Викинг машина за шиење модели : Мега Quilter 1200. одговара Брат машина за шиење модели : DZ1500 F, PQ1300, PQ1500, забавувај се PQ1500 S, PQ1500 SL, PQ1500 SLPRW.одговара Juki машина за шиење модели : DDL-9000 C-ФМС, DDL-9000 C-FSH, DDL-9000 C-SMS, DDL-9000 C-SSH, TL-2010 Q, TL-98 E.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.