HONEYSEW 9pcs Јасност Јасно Couching Декоративни Нога Теми Предиво НОЗЕ Quilting Везови Слободно Движење Ехо Presser Нога за Ниска месо тело Машини за Шиење
Свеж

HONEYSEW 9pcs Јасност Јасно Couching Декоративни Нога Теми Предиво НОЗЕ Quilting Везови Слободно Движење Ехо

DEN 1732.80

Достапно е за нарачката

Ехо нозе комплет има сет на четири нозе.Еден стандард владетел нога дава 1/4-инчен растојание од игла до работ на владетелот нога.Останатите три ехо нозе обезбеди 3/8-инчен интервал, а 1/2-инчен интервал, и 3/4-инчен интервал.Секој сет има 3 стапки на различни дупка димензии : 1.5 мм, 2mm и 3мм за различни предиво големини.Couching Нога Слободно движење Ехо Presser Нога има два квадратни владетел нога,еден е 1/4-инчен растојание од игла до работ на владетелот нога,друг е 1/2-инчен растојание од игла до работ.Вкупно ќе добиете 9pcs Јасност Јасно Couching Теми Предиво Нозе.На месо тело е 5/8",густа е 3/16",Тоа се Вклопува во Повеќето од Ниска месо тело Машина за Шиење.Одговара на Низок месо тело машини за Шиење, вклучувајќи ги и Ниска месо тело Pfaff, Husqvarna Викинг, Брат, Janome Нов Дом, Kenmore, Пејач, Babylock, JUKI, Consew, Elna, Бела, Едноставност, Тојота, итн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.