Стивен Јосиф Бебе Силикони Лажица Сет, Првата Фаза Хранење Лажици за Доенчиња, Лажица Поставете го Поттикнува Самостојно Хранење, Деца Хранење Лажици, зоолошка гра
Свеж

Стивен Јосиф Бебе Силикони Лажица Сет, Првата Фаза Хранење Лажици за Доенчиња, Лажица Поставете го Поттикнува

DEN 216.00

Достапно е за нарачката

БЕБЕ ЛАЖИЦИ : Овие супер меки силиконски лажици се совршен прилог на оброк време.Ергономски дизајниран за да се хранат вашиот малку еден и може да се користи кога тие ќе почнат да истражуваат хранење себе.Овие симпатична лажици координираат со остатокот од оброк време за собирање и направи фантастичен подарок!.ДИЗАЈН : Шарени лажица поставува направен од супер мек силикон дизајниран да се одржи лесно за хранење или кога вашиот малку еден почнува да се хранат себе.УНИКАТНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Карактеристики координирање дизајни и натпревар назад со остатокот од оброк време за собирање.МАТЕРИЈАЛ & се ГРИЖИ : 100% силикони, машина за миење Садови безбедно.ГОЛЕМИНА : Прибл 1.25" x 6.25".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.