JCBIZ 100Set 12.4 mm/ 0.49 Инчен Црна Круг Пластични Брзо Копче за да се Шие На Пластични Snap сврзувачки елементи T5 за Облека, Светкави
Свеж

JCBIZ 100Set 12.4 mm/ 0.49 Инчен Црна Круг Пластични Брзо Копче за да се Шие На Пластични Snap сврзувачки елементи

DEN 191.76

Достапно е за нарачката

Материјал : ПОМ-инженеринг пластика, висока цврстина; висока отпорност на абење.Големина : 12.4 mm=големина 20=T5,Погоден за под 2mm ткаенина дебели.Пакет се вклучени : 100sets; 1 set=2 капи + 1 студ + 1 сокет.Рачно изработени essentials, пластични копчиња.изработен од пластика,не грижете се за метал алергија.Вие треба посветен plier да ги инсталирате (корисна Притиснете).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.