Snap сврзувачки елементи за Полнење, 120 Компјутери Нерѓосувачки Челик Морски Завртки Прилепува Копчето за Поставување на Машината, Тешки Замена Snap Копчиња, Snap Fastener г?
Свеж

Snap сврзувачки елементи за Полнење, 120 Компјутери Нерѓосувачки Челик Морски Завртки Прилепува Копчето за Поставување

DEN 335.76

Достапно е за нарачката

Работи како пластика прилепува рачни клешти алатка во собата, snap ги поставува стандардите алатка, текстил копчиња за tufting, платно прилепува и сврзувачки елементи морски, брод платно snap алатка, snap копчето поправка комплет, snap ги поставува стандардите за полнење.Работа на брод се прилепува нерѓосувачки челик комплет, snap сврзувачки елементи за полнење, прилепува за кожа, snap копчето за полнење, тешки прилепува, кожа прилепува и сврзувачки елементи за полнење, snap fastener комплет, snap fastener алатка, snap поправка комплет, морски брзо полнење.Се користи како snap сврзувачки елементи за ткаенина, текстил копчиња за да се покријат, брзо поставување алатка, snap инсталација алатка, копче за брзо алатката за полнење, брзо алатката за шиење, морски snap копчиња, брзо алатката за полнење, snap копчиња за кожа, копчето прилепува за кожа.Се користи за предвремени копчиња за полнење, платно брзо полнење, ткаенина прилепува и алатка, текстил копчето за полнење, snap копчето машина, копче за брзо полнење, копчиња за тапацир, притиснете studs snap fastener, текстил копчето машина, кожа snap сврзувачки елементи.Одговараат за брод snap алатка, snap fastener 15mm, snap замена на комплет, snap fastener комплет тешки, замена на snap копчиња, тешки кожа прилепува, кожа snap копчиња, snap копчето fastener, тешки брзо полнење, копчето прилепува марина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.