POZE 2018PROEST Замена за Робот Правосмукалка Делови Главната рол Четка HEPA Филтер Страна Четка четка Облека Магија Паста ПРО 96
Свеж

POZE 2018PROEST Замена за Робот Правосмукалка Делови Главната рол Четка HEPA Филтер Страна Четка четка Облека

DEN 1140.00

Достапно е за нарачката

Број на модел : Forrobot почиста-Тип : Правосмукалка Делови-Вакуум Дел Тип : Филтри.Број на модел : Forrobot cleaner Type : Правосмукалка Parts Vacuum Дел Тип : Filters Model Број : Forrobot cleaner Type : Правосмукалка Parts Vacuum Дел Тип : Filters Product Description2018 PROESTRobot Правосмукалка Резервни Делови Колекции Страна Четки HEPA Филтер Ролери четка сува влажни четка clothh1 Set/3 Pcs Погоден for Robot Правосмукалка Резервни Делови Колекции Страна Четки HEPA Филтер Ролери четка replacement High квалитет Замена за Робот Правосмукалка делови четка HEPA филтер страна четка четка Облека магија paste1 SET/19 PCS Замена за Робот Правосмукалка делови главната рол четка HEPA филтер страна четка четка Облека магија paste2018 PROEST Замена за Робот Правосмукалка делови главната рол четка HEPA филтер страна четка четка Облека магија paste14pcs/set originalthickness Robot Правосмукалка Делови комплет ( четка Облека*6+магијата паста*8) aspirador PRO Симпатична Налепница for JIA Робот Правосмукалка Beautifying Заштитна Фолија Налепница хартија почисти делови не четка filter2018 PROEST Замена за Робот Правосмукалка делови главната рол четка HEPA филтер страна четка четка Облека магија paste Fit за модели : Робот Правосмукалка Cleaner Rolling Brush Practical ротирачка четка forrobotic вакуум cleaner Floating структура, длабоко cleaning Nylon четка, тоа нема да го изгребат floor Detachable дизајн, лесно да се clean ABS материјал, издржлив во use Side Brushe Practical страна четки forrobotic вакуум cleaner Nylon четка, тоа нема да гребење на подот и furniture Unique дизајн, лесно да се соберат на hair ABS материјал, издржливи во us Filter Compatible со Робот Правосмукалка Robot Mop cloth Compatible withjia Робот cleaner No.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.