Janome Кружни Прилог #202106009 за Машина за Шиење
Свеж

Janome Кружни Прилог 202106009 за Машина за Шиење

DEN 1271.76

Достапно е за нарачката

Janome Acufeed Ruffler 9mm.Се вклопува Janome модели : 3160 QDC, 4120 QDC, 49018, 49360. Janome дел # : 202106009. Вистински Janome делови.Ние "Cutex, Inc." се овластени Janome дилер.Сите наши Janome шиење производи се брод од нашата продавница се наоѓа во Њујорк.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.