Тешко да се Најде Fastener 014973253042 Оценка 8, 7/16-14 x 5-Инчен, 22-Парче
Свеж

Тешко да се Најде Fastener 014973253042 Оценка 8, 7/16-14 x 5-Инчен, 22-Парче

DEN 773.52

Достапно е за нарачката

Дијаметар : 7/16 инч.Должина : 5 инчи.Материјал : Челик.Крај : Жолта Цинк.Глава Стил : Хексадецимален (5/8 клуч).Дијаметар : 7/16".Должина : 5 инчи.Материјал : Челик.Крај : Жолта Цинк.Глава Стил : Хексадецимален (5/8 Клуч).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.