TOMALL MTB Велосипед Вилушка Матични Extender Алуминиум Легура Велосипед Handlebar Extender Планината Прилагодливи Handlebar Столб Главата Горе Адаптер за Планински Велосипед,Патот В?
Свеж

TOMALL MTB Велосипед Вилушка Матични Extender Алуминиум Легура Велосипед Handlebar Extender Планината Прилагодливи

DEN 311.76

Достапно е за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Силен Материјал Велосипед матични extender направени од висока јачина алуминиум легура со полиран елоксирани заврши, мала тежина во силна анти-корозија и ' рѓа-бесплатно,висока цврстина,цврсти и издржливи.Максималната Висина Продолжување циклус матични столб нуди до 124mm матични висина се зголеми,со 4 дихтунзи може да се прилагоди на заптивка да ги персонализирате тоновите на вашиот нов матични висина совршено за вашата јава потреби.Удобно Велосипедизам Велосипед матични extender може слободно да се прилагоди на заптивка да одговара на вашиот сопствен висина,намалување на притисокот на половината ефикасно и зголеми на вашата комфорна позиција,прилагодување на височина на вашиот handlebar правилно го прави полесно да се одржи влечење на стрмен рид.Лесно да се Инсталира Само слајд матични extender врз steerer цевка и прицврстете ја,многу лесно да се вклопи.Широко се компатибилни Овој велосипед матични extender е погоден за повеќето велосипеди со 28.6 mm/1.125" threadless волан цевки,планински велосипед,патот велосипед,MTB, BMX,итн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.