Fafeims Планински Велосипед Матични Прилагодливи Вилушка Extender Велосипед Цевка Матични Замена Дел Додаток
Свеж

Fafeims Планински Велосипед Матични Прилагодливи Вилушка Extender Велосипед Цевка Матични Замена Дел Додаток

DEN 383.76

Достапно е за нарачката

?СЕ КОРИСТАТ ЗА?Велосипед вилушка extender handlebar дијаметар е 31.8 mm.Тоа е погоден за предна вилушка дијаметар 28.6 mm планински велосипед, фиксна велосипедизам, патот велосипед. ?СЕ КОРИСТАТ ЗА?Велосипед вилушка extender handlebar дијаметар е 31.8 mm.Тоа е погоден за предна вилушка дијаметар 28.6 mm планински велосипед, фиксна велосипедизам, патот велосипед. ?ПАРИЧНА КАЗНА ИЗРАБОТКА?CNC обработка и anodization третман обезбеди елегантни и colorfast површината и се одличен анти-корозија функција. ?УДОБЕН ДА ГО ИНСТАЛИРАТЕ?На планински велосипед матични е лесно да се инсталира на велосипед матични и цврсто да се поврзете handlebar, ви дава подобро возење искуство за потреба. ?МАТЕРИЈАЛ?Матичните столб донесува квалитет на алуминиум, висока јачина и анти-деформација, добра замена на делови за вашиот планински велосипед. ?ГАРАНЦИЈА?Ако не сте задоволни со нашата производ што сте го добиле, можете да испратите e-mail на нас во секое време.Ние ќе ви одговори веднаш и да ви помогне да го решите вашиот проблем.Карактеристики : ?СЕ КОРИСТАТ ЗА?Велосипед вилушка extender handlebar дијаметар е 31.8 mm.Тоа е погоден за предна вилушка дијаметар 28.6 mm планински велосипед, фиксна велосипедизам, патот велосипед. ?ПАРИЧНА КАЗНА ИЗРАБОТКА?CNC обработка и anodization третман обезбеди елегантни и colorfast површината и се одличен анти-корозија функција. ?УДОБЕН ДА ГО ИНСТАЛИРАТЕ?На планински велосипед матични е лесно да се инсталира на велосипед матични и цврсто да се поврзете handlebar, ви дава подобро возење искуство за потреба. ?МАТЕРИЈАЛ?Матичните столб донесува квалитет на алуминиум, висока јачина и анти-деформација, добра замена на делови за вашиот планински велосипед.Спецификација : Материјал : Алуминиум легура Боја : Прикажува како слика на Предната Вилушка Цевка со Дијаметар : Прибл. 28.6 mm / 1.13 во Handlebar Дијаметар : Прибл. 31.8 mm / 1.25 во Растојание помеѓу Две Дупка : Прибл. 90mm / 3.54 во Степен : -/+ 45 степени Тежина : Околу. 238g Пакет Листа : 1 x Велосипед Матични.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.