SE Избрани Боја 2 Пролет Прстиња (30 КОМПЈУТЕР.) - 3273SC30-ПОЛКОВНИКОТ
Свеж

SE Избрани Боја 2 Пролет Прстиња (30 КОМПЈУТЕР.) - 3273SC30-ПОЛКОВНИКОТ

DEN 503.76

Достапно е за нарачката

Пакување од 30 стеги.Должина : 3.5"; вилицата отворање : 2".Тешки-должност пластичен материјал.Избрани бои : сина, жолта, портокалова, црна и виолетова (нема боја избор).Силна тензија пролет и прилагодливи зафат со вилиците.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.