Црна Патка Бренд 6 инчен Менгеме Големи Тешки Пролет Метал - 3 инчен Вилица отворање (4 Метал Пролет Стеги)
Свеж

Црна Патка Бренд 6 инчен Менгеме Големи Тешки Пролет Метал - 3 инчен Вилица отворање (4 Метал Пролет Стеги)

DEN 287.76

Достапно е за нарачката

Метал.Вклучува (4) 6" Големи Тешки Пролет Метал Стеги.ПВЦ обложени совети и се справува со кои може да се отстранат што е потребно. 6" должина стеги со екстра-широк 2.625" вилица-отворање и 2" грлото длабочина.Тешки Цврст стисок.Црна Патка Бренд е регистриран Бренд.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.