Табела Кревање Рамка, 2X Практични Подигнете Кафе на Маса Механизам Хардвер Врвот Кревање Рамка Мебел Виткање Хидраулични Зглоб Погоден за Домашна Канцеларија
Свеж

Табела Кревање Рамка, 2X Практични Подигнете Кафе на Маса Механизам Хардвер Врвот Кревање Рамка Мебел Виткање

DEN 1180.56

Достапно е за нарачката

Опис : Овој пар предмети е направен од висок квалитет на челик материјал, анти- ' рѓа и корозија-отпорни, трајни и здрав за употреба, не е лесно да се наведнуваат.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Голем капацитет на носивост, можат да носат околу 5 кг/1 lbs, така што тие се користат како големи кревање кафе на маса механизам хардвер.0 mm, тие може да се вчита голем капацитет за 50kg.за лифт врвот кафе на маса, шарки.ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН : На хуманизирано процесот на дизајн ви овозможува да го користите функционална кафе на маса, без виткање над се, ефикасно спречување lumbar вирус.ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ : Многу едноставен за употреба.

Основни својства

Condition:
100% New Brand
Color:
Black (Shown as picture)
Material:
Heavy Duty Steel
Load Capacity:
Approx. 50kg / 100lb
Angle Range:
Approx. 125 degree
Thickness:
Approx. 2.5mm and 4.0mm
Folded Size (L x W):
Approx. 340 x 102mm / 13.4 x 4inch
Bottom Size (L X H):
Approx. 172 x 45mm / 6.8 x 1.8inch
Raise-up Height:
Approx. 242mm / 9.5inch
Top Forward Length:
Approx. 228mm / 9.0inch (All sizes shown as picture)
Package Weight:
1.44kg
Package Included:
2 x Hydraulic Hinges :

Тие исто така купуваат со овој производ.