Diydeg Изградена-во Ултра-Чувствителни NFC Чип, NFC Smart Прстен, Паметни Прстен, Лесно да се Користи за Мобилен Телефон(size6)
Свеж

Diydeg Изградена-во Ултра-Чувствителни NFC Чип, NFC Smart Прстен, Паметни Прстен, Лесно да се Користи за Мобилен

DEN 208.56

Достапно е за нарачката

Заклучување / отклучување на програмата, одберете ја апликацијата што сакате да се заклучи / отклучи, пишуваат паметни прстен, само прстен допир телефонот за да ја стартувате апликацијата, да се заштити приватноста.Преку NFC радио фреквенција комуникациска технологија и мобилен телефон конекција за мобилен телефон функција во работењето и размена на податоци.Бесплатно / длабочина водоотпорен, изградена-во ултра-чувствителни NFC чип, нема електрична енергија за работа, лесно да се носат.Мулти-функционални NFC smart прстен, главната функција е да ги чувате и размена на лични информации, како и содржини за мобилни и лична приватност на шифрирање го отклучите.Прекрасен изглед, лесно да се користи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.