15PCS 2-1/2 инчен Црна Булдог Врзивно Хартија Клипови/Метал Зглоб Клип Датотека Стеги за Занаети, Храна Кеси, Цртежи, Фотографии Дома Кујна и Канцеларија
Свеж

15PCS 2-1/2 инчен Црна Булдог Врзивно Хартија Клипови/Метал Зглоб Клип Датотека Стеги за Занаети, Храна Кеси,

DEN 1034.40

Достапно е за нарачката

Пакет вклучувајќи 15pcs 2 1/2 инчи црна врзивно клипови.МАТЕРИЈАЛ : клипови се направени од високо квалитетна метал, специјално направени од страна на анти-оксидација технологија и издржливи.Практичен и лесен за користење : најдобро за вашиот занаети,храна кеси,цртежи,фотографии, дури и управување со вашите пари и сметки во училиштето, канцеларијата или дома.Оваа црна врзивно клипови има мала дупка во рачки,тоа го прави на црна врзивно клипови лесно да се откажам клипот на ѕидови,врати билборд и повеќе.Гаранција за квалитет : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил ,ние ќе ви одговори со вас во прв пат!.Големина : 2-1/2 инчен - 15pcs.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.