Воздухот Оптоварување Торба, HTCELLE 3 Дел Силна Комерцијални Одделение воздушното перниче Пумпа Професионални Израмнување Комплет Усогласување Алатка Гумени Shim Тор
Свеж

Воздухот Оптоварување Торба, HTCELLE 3 Дел Силна Комерцијални Одделение воздушното перниче Пумпа Професионални

DEN 394.80

Достапно е за нарачката

[ СОВРШЕН ЗА СЕКОЈА лента со алатки ] - 3 големини за да се исполнат сите на вашите индивидуални потреби.Одлично за повеќе работни места и апликации, како на пример, Прецизни Усогласување и Израмнување.Ер лифт не-означување shim за прозорец, врата, кабинет инсталации, уреди, водовод. [ ДИЗАЈН ПОДОБРУВАЊЕ ] - 300 ФУНТИ на оптоварување.Материјал дебелина подобре до 0.8 mm.Два страна слој (внатрешни работи & надворешен)TUP издржлив материјал.Со заоблени агли, беспомошна трајни рабови, мазен надворешен и внатрешен stiffener за полесно вметнување. [ ЗАШТЕДИТЕ ВРЕМЕ И ПАРИ ] - Работа со многу луѓе можат само треба една личност да заврши. [ ЗАШТИТИ МАТЕРИЈАЛОТ ] - за Разлика од другите алатки или дрво shim, тоа нема да го оштети или носат и контакт површината на објектот во употреба. [ 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА ЗА ВРАЌАЊЕ НА! ] : Ако не сте задоволни со нашата производ, едноставно да го вратите за целосна наплата.Немаш ништо да изгубите!Ние сме толку сигурни во нашите производи и ние нудиме 100% пари гаранција за враќање.Воздухот оптоварување пумпа им овозможува еден инсталерот да се одржи на единица во место, Точно да се прилагоди и ниво со рака пумпа.Подобрување на ефикасноста на работата и намалување на непотребните труд, тоа е многу погоден за вратата и прозорецот декорација изградба.Внатрешни работи, градежни работи, инсталација и движењето на апарати за дома и мали опрема, итн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.