Renekton Топката Заеднички Сепаратор, Pitman Рака Puller, Вратоврска Род Крајот Алатка Поставен за предницата Услуга, Splitter Отстранување Комплет, 5 Парче
Свеж

Renekton Топката Заеднички Сепаратор, Pitman Рака Puller, Вратоврска Род Крајот Алатка Поставен за предницата

DEN 1199.76

Достапно е за нарачката

СПЕЦИФИКАЦИИ : Големи Ц-форма puller : (1) 1-11/32" Вилица се Шири 2-1/2" Грлото Длабочина, (1) Мали C-форма puller 1-1/8" Вилица се Шири, 2-1/8" Грлото Длабочина, (1) Голем замав на раката puller 0 до 2-1/2" Вилица се Шири 3-1/4" Грлото Длабочина, (1) Мали L-форма puller : 3/4" Вилица се Шири, 1-3/4" Грлото Длабочина, (1) Големи рокер рака puller : 7/8" На Вилицата Се Шири, 2-1/4" Грлото Длабочина.ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА : Renekton Пред Крајот Услуга Сет Алатки е направен од висок квалитет на кован челик кои обезбедуваат висока јачина за алатки и даде долг живот, совршен за професионални machinists.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : Овозможува лесно отстранување од најпопуларните видови на pitman оружје, вратоврска прачки, и топката зглобовите.На прес-тип топката заеднички сепаратор овозможува топката заеднички отстранување без оштетување на чизми и други делови кои вилушка тип removers може да предизвика.ЛЕСНО СКЛАДИРАЊЕ : Сите-во-едно Алатка е Поставена во тешки-должност удар-мувла случај со рачка и резиња за безбедно чување, едноставна организација и лесен транспорт.СИГУРЕН ЕФЕКТИВНИ, ЕФИКАСНИ : Корисниците доверба Renekton да бидат квалитетни алатки.Што се поддржани од страна на нашите Перформанси Уверување Ограничен Доживотна Гаранција.Ако имате било какви проблеми со вашиот Renekton Топката Заеднички Сепаратор Сет, едноставно контакт со сервисот за проблеми им помогне на, делови, замена или враќање на средствата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.