NIXFACE Задната Оска Имајќи Puller Алатка за& ABS Тон Ринг Алатка Одговара за 1995-2020 Pick-up Тојота
Свеж

NIXFACE Задната Оска Имајќи Puller Алатка за& ABS Тон Ринг Алатка Одговара за 1995-2020 Pick-up Тојота

DEN 3839.76

Достапно е за нарачката

Замена на Задната Оска Печат & Лого на 1 генералот Такома w/ABS (или 3-та генерација 4 Runner).Пакет Вклучувајќи:Оска имајќи puller,адаптер плоча,40mm имајќи возачот и ABS ѕвонење да ѕвони.Наставата се вклучени.Оска Имајќи Puller Собата е црно во прав обложен и црвена глеѓ.Најважната алатка на Задните Тркала Оска Имајќи Puller & Tone Прстен Алатка/Инсталерот помага да се отстрани и да ги инсталирате сите на лежишта, прскалки, и ABS тон прстени.Овој комплет ви овозможува да се отстрани и да ја инсталирате лого и ABS тон ринг (reluctor) .Ве молиме да го прочитате инструкции пред да го користите.Тоа ќе ви помогне да заштедите време.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.