Tabazy Основно Вози Спојки Puller Смена Алатка Заменува 90890-01876-00 Компатибилен со Јамаха G1A,G1E,G11A,G14A,G14E,G16E,G21A,G22A и Повеќе
Свеж

Tabazy Основно Вози Спојки Puller Смена Алатка Заменува 90890-01876-00 Компатибилен со Јамаха G1A,G1E,G11A,G14A,G14E,G16E,G21A,G22A

DEN 335.76

Достапно е за нарачката

Материјал : Изработени од квалитетен челик и топлина третираат за чувствувате сила, што се користи за отстранување на диск, спојки.Го заменува Дел # : 90890-01876-00, лесно да се повлече спојката на вашиот голф количка.Одговара : 1979-1986, 1989 Јамаха G1 A, 1980-1986 Јамаха G1 E, 1993-1994 година, 1996-2001 Јамаха G11 A, 1995-1996 Јамаха G14 A, повеќе детали, ве молиме погледнете desription!.Забелешка : ве Молиме применуваат некои смазка масло на спојката и puller алатка пред да го користите.Гаранција : 1x Спојки Puller доаѓа со една година гаранција.Ние ќе се фокусираме на клиентите користење на искуство и се обидуваме се потрудиме да се обезбеди најдобрите производи и услуги за нашите клиенти, ако имате било какви проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.