Ѕиркаат Пети Високи Потпетици, Оптоварување Сандали, Етничка Платформа Чевли Направени Со Перуанскиот Ткаенина и Кожа Линиски Пумпи 8 НАС Големина - ASIRI
Свеж

Ѕиркаат Пети Високи Потпетици, Оптоварување Сандали, Етничка Платформа Чевли Направени Со Перуанскиот Ткаенина

DEN 283.20

Достапно е за нарачката

Еден нов стил на оптоварување сандали е тука направени со шарени двојно-layer Andean лен (aguayo) Инките е инспирација и СТП оптоварување ѓон познат како лесна ѓон идеален за удобно долго одење.Секси од било која страна ќе се погледне во нив, нашите Asiri оптоварување сандали се уникатен дизајн особено се направи за секоја прилика, и спарувањето со било сакаат фустан, здолниште, панталони, шорцеви, итн.Секој пар на оптоварување сандали не е истата причина ние ги користиме еден дизајн манта со бројки на Андите култура.Рачно изработени со љубов ги споделите со страст за сите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.