Притисни До Одборот - 18 во 1 Pushup Одбор Фитнес со Рачки за Мажи Жени - Лесни Количка за Преносни Burnout Предизвик Одбор им Помогнам на Домашна Фитнес Опрема за Сила на Отп
Свеж

Притисни До Одборот - 18 во 1 Pushup Одбор Фитнес со Рачки за Мажи Жени - Лесни Количка за Преносни Burnout

DEN 1103.76

Достапно е за нарачката

????УДОБНО & SAFE – Burnout предизвик pushup одбор фитнес вклучува пар на pushup рачки кои се направени од TPE гума која обезбедува удобен и увери зафат.Надгради дизајн, исто така доаѓа со сет на отпор бендови што ви овозможува да целна дополнителни мускулите области што го прави погоден за употреба како домашна фитнес опрема за мажите и жените.УДОБНО & SAFE – Burnout предизвик им помогнам на одборот фитнес вклучува пар на pushup рачки кои се направени од TPE гума која обезбедува удобен и увери зафат.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.