Erthree 1 Пар L-Облик Push Up Барови,Мека Рачка Push Up Стојат,Pushup Бар Се Справи Со Притисокот
Свеж

Erthree 1 Пар L-Облик Push Up Барови,Мека Рачка Push Up Стојат,Pushup Бар Се Справи Со Притисокот

DEN 239.76

Достапно е за нарачката

Не се Лизга, се Справува со : Лизга-отпорни ЕВА Пена се користи како им помогнам на рачки е толку мека дека корисниците може да се одржи удобно; дише, пот апсорпција, не се лизга.TPR Цевка : стабилна товарот, може да го издржат силен спортисти, висока густина, товарот до 300 KG.ЕВА Не се лизга Гумени База : висока триење, со еластична шок апсорпција ефект, да те направи безбедно одговара.Прилики : Тоа е одлична за домашни или салата за вежбање.Функција : Со помош на push up барови, горниот дел од телото вежбање може да бидат обучени ефикасно.Држи им помогнам на костец во различни агли може да ви помогне да се направи вежба за горниот дел од телото,кој прави да се обучуваат вашата мускулна лесно и ефикасно.Функција : Со помош на push up барови, горниот дел од телото вежбање може да бидат обучени ефикасно.Држи им помогнам на костец во различни агли може да ви помогне да се направи вежба за горниот дел од телото, кој прави да се обучуваат вашата мускулна лесно и ефикасно.Не се Лизга, се Справува со : Лизга-отпорни ЕВА Пена се користи како им помогнам на рачки е толку мека дека корисниците може да се одржи удобно; дише, пот апсорпција, не се лизга.ЕВА Не се лизга Гумени База : висока триење, со еластична шок апсорпција ефект, да те направи безбедно одговара.TPR Цевка : стабилна товарот, може да го издржат силен спортисти, висока густина, товарот до 300 KG.Прилики : Тоа е одлична за домашни или салата за вежбање.Спецификации : Контрола Материјал : ЕВА Foam Tube Материјал : TPRBase Материјал : ЕВА Rubber Color : Црна, Црвена, Grey Size : (Приближно)26x15.5x12cm (Dxšxv)Пакет се Вклучени : 1 Пар x Push Ups Stand Note : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.